Szekszárdi FGKC – Mohácsi TE 1888  21-24 (11-9) Liga Kupa

1. forduló

Vezette: Budai-Bock K., Wenzel T.   zárt kapus
Kiállítások : 6 perc, illetve 2 perc.
Hétméteresek: 3/3, illetve 3/2.

Szekszárdi FGKC: NAGY A. (kapus) – Ambrus K. – Csajkó E. 1 – Szabó J. 4/1 – Keringer K. 3 – Kaposvári A. – KAPÁS T. 5
Csere: Szalai Sz. (kapus) – Nagy T. (kapus) – Feri D. – Lengyelfalusy V. 3 – Nagy Sz. 4/2 – Gulyás L. 1 – Bencze D. – Baksai B. – Szolnoki N.

Borbándi István: Stabilak és magabiztosak voltunk a 45. percig, aminek az eredménye a három gólos előny volt. Ami ezután jött az jellemezte az őszi szezonunkat, 10 perc alatt 18-22 lett az állás. Főleg az bosszant ahogy a gólokat kaptuk, az egyéni hibák, a kimaradt ziccerek és a kishitűség jellemezte a csapatomat.
Frusztráló, hogy mind a két Liga Kupa meccset megnyerhettük volna önbizalom növelőként, ehelyett a lelkünket kell ápolni, amire nincs sok idő. Jövő héten már bajnoki mérkőzés vár ránk a Győr II. csapatával csapunk össze.