Szekszárdi FGKC – Győri Audi ETO KC III.  23-18 (14-10) Leány serdülő

8. forduló

Vezette: Szászfai Cs., Tasnádi L.   zárt kapus
Kiállítások: 6 perc, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 2/1, illetve 3/3.

Szekszárdi FGKC: NAGY A. (kapus) – LINK A. 3 – Daradics E. – BOGNÁR ZS. 9/1 – Baksai B. 1 – Bordán A. 3 – PATAKI A. 4
Csere: Péti A. (kapus) – Monostori L. 1 – BARABÁS L. 2 – Sárosi Zs. – Csizmadia H. – Torgyik L. – Csorba K. – Boros K.

Tabajdi Ferenc: Az őszről elmaradt mérkőzésen nem az általam várt szerint történtek az események. A győri fiatalok az eddigi találkozóikon 36 lőtt gól feletti átlagot produkáltak. Csak egyszer lőttek 30 alatt (27). Úgy gondoltam sokkal több gólt kell lőnünk, de ez az átlövőink gyengécske teljesítményének eredményeként nem sikerült. Ez gólokban és a beállós helyzetbe hozásban is megmutatkozott. Védekezésben 7 perc alatt 7 gólt kaptunk (5-7), de utána minden megváltozott. Köszönhető elsősorban a remekül védő Nagy A.-nak, de a védőfalunk is egyre jobban működött. Egy kiállításunk után még egyszer vezetett az ellenfél (17. perc 9-10), de a félidőt egy 5-0-ás szakasszal zártuk.
A második félidőben kettesével vagy felváltva voltak eredményesek a csapatok. Így kemény küzdelemben, de végig tartottuk az előnyünket.