Szekszárdi FGKC – Kozármisleny SE  30-33 (14-15) Liga Kupa

Liga Kupa női-F.csoport
6. forduló

Vezette: Kovács K., Tóth J.   zárt kapus
Kiállítások: 16 perc + 1 kizárás (3×2 perc = piros lap Kapás T.), illetve 12 perc + 1 kizárás (3×2 perc = piros lap Polics T.)
Hétméteresek: 2/2, illetve 4/4.

Szekszárdi FGKC: NAGY T. (kapus) – Gulyás L. 2 – CSAJKÓ E. 4 – SZABÓ J. 8/1 – Keringer K. 1 – Nagy Sz. 3/1 – Kapás T. 3
Csere: SZALAI SZ. (kapus) – Nagy A. (kapus) – Feri D. 3 – Lengyelfalusy V. 4 – Szolnoki N. 1 – Kaposvári A. 1 – Ambrus K. – Bencze D.

Borbándi István: Mindkét félidőben egyenlő erők küzdelme folyt. Az 50. percben volt három perc, amikor ziccereket hibáztunk és ezt a vendégcsapat kihasználta. Így három gólos előnyt tudott szerezni, amit a mérkőzés végéig megtartott a mislenyi gárda. Sokat hibáztunk – elsősorban védekezésben -, de egy új rendszert tanulunk, amit most használtunk először tétmérkőzésen. Támadásainkban megvolt az átütő erő, a helyzetkihasználásokon kell még javítanunk.
Összességében elégedett vagyok a látottak alapján. Ezen a héten a Mohács ellen tudunk újból tétmérkőzést játszani a Liga Kupa keretében, ami egy újabb lépcsőfok lesz a fejlődésünk szempontjából.