Szombathelyi KKA – Szekszárdi FGKC 28-22 (15-11) Felnőtt mérkőzés

Tisztességesen helytálltunk az ezüstérmes otthonában!

Vezette: Csányi, Zörgő   300 néző

Szekszárdi FGKC: Tancz(k) – GRÉNUS 5 – Fehér 3 – Weigel 7/3 – Gyenis 2 – Nagy 3 – Tauker Erika 2 Cs.: Szabó(k) – Tóth – Kónya – Tauker Eszter

7 m-es: 4/4, illetve 5/3.       Kiállítás: 2 perc, illetve 6 perc.

Remek hangulatban, eredményes támadásokkal kezdődött a találkozó (12. perc 6-6). Felváltva vezettek a csapatok. Védekezésben már többet hibáztunk, de szoros maradt a mérkőzés (27. perc 12-11). Sajnos kimaradt egy büntető, egy ziccer, miközben két labdát eladtunk, így az utolsó szűk négy percben megugrott a hazai csapat. Jót tett a pihenő, továbbra is tartottuk az ellenfelet (48. perc 21-18). Ismét kimaradt egy büntető és a végére nagyon elfáradtunk. A minőségi cserékkel rendelkező házigazdák növelték a különbséget.

Tabajdi Ferenc: Kicsit jobb helyzetkihasználással szorosabb is lehetett volna. Az akarattal ma nem volt probléma.