Szekszárdi FGKC – VKL SE Győr   38-24 (21-9) NBI/B Felnőtt mérkőzés

Vezette: Holman N., Kovács Á.   200 néző

Kiállítás: 2 perc, illetve 6 perc.

7m-es: 5/4, illetve 5/5.
Szekszárdi FGKC: Schell (kapus) – Grénus 3 – Tóth 3 – Nagy 4/2 – Gyenis 4 – KAVECZKI 12/2 – TAUKER ERIKA 7
Csere: Szalai (kapus) – Tauker Eszter – FEHÉR 5 – Bíró – Kónya – Ambrus – Tutti

Két gyors hazai góllal kezdődött a találkozó, Kaveczki E. átlövésből, Nagy Sz. büntetőből volt eredményes. Egy eladott labda után egyenlített az ellenfél. Jól védekeztünk, szórtuk a lerohanás gólokat. Ha ez nem sikerült, felállt fal ellen is eredményesek voltunk (16. perc 14-4). Sajnos a félidő második felére visszaesett a koncentráció, sorban adtuk el a labdákat.
A második játékrészben az eladott labdák mellé jöttek a kihagyott ziccerek és a teljesen felpuhult védekezés. A borzasztó gyenge színvonalú félidőben nálunk csak Kaveczki E., Tauker Erika és Fehér T. egy-két villanása jelentett üde színfoltot. Nem érdemes erre több szót vesztegetni.

Horváth Szimonetta: 15 percig jól kézilabdáztunk, majd nagyon visszaesett a teljesítményünk. Érthetetlen ez a hozzáállás, amikor lehetett volna élvezni a játékot, némelyik játékosnak önbizalmat szerezni. A két pontot megszereztük, de a továbbiakban ennél több kell.