Szekszárdi FGKC – Szent István SE II.  24-11 (10-6) Leány Serdülő II. osztály-Nyugat

Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
3. forduló

Vezette: Snóbli B., Snóbli Gy.   50 néző
Kiállítások: 0 perc, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 4/4, illetve 5/4.

Szekszárdi FGKC: NAGY A. (kapus) – Link A. 1 – Daradics E. 1 – Bognár Zs. 5/4 – BAKSAI B. 4 – BORDÁN A. 7 – PATAKI N. 3
Csere: Horváth E. (kapus) – Péti A. (kapus) – BARABÁS L. 3 – Torgyik L. – Csizmadia H. – Sárosi Zs. – Kepics L. – Szappanos P. – Csorba K.

Tabajdi Ferenc: Az ellenfél halogató, lassú stílusához nehezen alkalmazkodtunk. A hosszú ideig tartó védekezés után türelmetlenül fejeztük be az akcióinkat, így nagyon sokat hibáztunk. Ráadásul a két leggólerősebb játékosunk is rosszul érezte magát, így cserélni kellett.
A második félidőben rendeztük a sorokat. Az első 15 percben (10-2-es szakasz) fölényessé tettük győzelmünket. A záró 10 percben mindenkinek lehetőséget tudtam adni.
A mérkőzés tanulsága, hogy a védekezésünk feljavulása – az előző találkozókhoz képest – átsegített minket a nehézségeken.