Szekszárdi FGKC – Rinyamenti KC  29-24 (13-8) Leány serdülő II. osztály-Nyugat

16. forduló

Vezette: Szászfai Cs., Tasnádi L.   50 néző
Kiállítás: 4 perc, illetve 4 perc.
Hétméteres: 5/4, illetve 7/4.

Szekszárdi FGKC: Nagy A. (kapus) – Karé K. – Badacsonyi E. 5/3 – Bognár Zs. 6 – Baksai B. 2 – Daradics E. 1 – Szentes L. 6
Csere: Kocsis L. (kapus) – Link A. – Bayer L. 1/1 – Szekeres L. – Torgyik L. 3 – Doroghi P. 1 – Szabó Cs. 1 – Müller D. 1 – Bordán A. 2

Borbándi István: A múlt héten főleg a védekezésre fektettük a hangsúlyt, ami 35 percig működött is. Hiszen 10 gólt kaptunk és az eredmény 20-10 volt a javunkra. Ami ezután következett, az nem az volt, amit kértem és amit tudnak a játékosok. A 47. percben 26-24 volt az állás, de az utolsó 3 percben sikerült 3 gólt lőni és egyet sem kapni. Sokan közülünk elfelejtik, hogy a kézilabda alapja a védekezés, és ez a melósabb része. Ez ma 15 percig nem működött. A támadásokkal, lerohanásokkal, valamint a befejezésekkel is nagy problémánk volt ebben az időszakban.