Szekszárdi FGKC – Mohácsi TE 1888  27-30 (12-17) NB I/B női felnőtt

16. forduló

Vezette: Maródi I., Novák P.   zárt kapus
Kiállítások: 8 perc, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 3/2, illetve 4/3.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Gulyás L. 1 – Kaposvári A. 5 – Nagy Sz. 4/1 – Keringer K. 2 – Lengyelfalusy V. 3 – Kapás T. 7/1
Csere: Nagy A. (kapus) – Szolnoki N. – Feri D. 1 – Bencze D. 1 – Bognár Zs. 1 – Bordán A. 2 – Baksai B.

Az első félidőben a védekezés és a támadás is katasztrofális volt. Elmaradtak az ütközések, a visszarendeződés csak elméletben működött, és ehhez párosult egy nagyon defenzív támadójáték. A 29. percben 10-17 volt az eredmény, amit sikerült kozmetikázni, és felzárkózni öt gólra a szünetig.
A második játékrészt jól kezdtük, és a 19. percben 21-22 volt az állás. Ezzel el is lőttük a puskaporunkat, mert a következő öt percet 1-5-re nyerte a vendégcsapat, és a vége 27-30 lett.

Borbándi István: Győzni akartunk, de egy szerencsétlen sérülés miatt Szabó Janka kiesését már nem tudta elviselni a csapat. Megvolt a lehetőségünk a második félidőben arra, hogy megfordítsuk az eredményt, de a felzárkózás sokba került.