Szekszárdi FGKC – Kozármisleny SE II.  33-27 (21-14) Női Ifjúsági

6. forduló

Vezette: Meilinger Zs., Szabadi T.   100 néző
Kiállítások: 6 perc, illetve 4 perc.
Hétméteresek: 8/8, illetve 3/2.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Szentes L. 2 – Bordán A. 6 – Bognár Zs. 10/8 – Kocsis A. 4 – Bencze D. 1 – Baksai B. 4
Csere: Nagy A. (kapus) – Kutasi S. (kapus) – Doroghi P. 5 – Müller D. – Szekeres L. 1 – Farkas K. – Bayer L.

Az első félidő 10. percétől felszabadultan és könnyedén játszottunk, és egy 14-6-os periódussal a játékrész végéig komoly előnyre tettünk szert (21-14).
A második félidő a hullámvölgyekről szólt, rengeteg hibát vétettünk mind támadásban, mind védekezésben. Saját magunkat kellett többször is legyőzni ahhoz, hogy biztosan hozzuk a megérdemelt győzelmet.

Borbándi István: A mai mérkőzés csak nyomokban emlékeztetett a múlt heti Mohács elleni találkozóra. Dicséretet érdemel a csapat küzdeni tudása, viszont meg kell fejteni azt a rejtélyt, hogy miért minket zavar meg a biztos vezetés.