Szekszárdi FGKC – Alba Fehérvár KC U22  30-31 (14-14) Felnőtt

8. forduló

Vezette: Hornyik Zs., Zörgő R.  100 néző
Kiállítások: 4 perc, illetve 8 perc + 1 kizárás (piros lap Flatsker F.)
Hétméteresek: 2/1, illetve 1/1.

Szekszárdi FGKC: Nagy A. (kapus) – KAPÁS T. 7 – Lengyelfalusy V. 5 – Fehér T. 3(1) – Gulya K. 2 – Csajkó E. 7 – Rácz A. 2
Csere: Schell G. (kapus) – Kutasi S. (kapus) – KERINGER K. 3 – Gulyás L. 1 – Bognár Zs. – Baksai B. – Dinnyés D. – Bordán A.

Mérkőzés alakulása:
10. perc 7-2,
50. perc 26-26,
56. perc 26-30.

Bordán Anna: Bíztam benne, hogy az előző heti teljesítményünket megismételjük. Jól kezdtük a mérkőzést és a 10. percben 7-2 volt az eredmény. Ami ezután történt érthetetlen számomra. Számtalan kihagyott ziccer és az eladott labdából leindultak minket. A védekezésünk elbizonytalanodott és a kapuból sem jött segítség, így a vendégek a félidő végére utolértek minket.
Sajnos a második játékrészben folytatódtak a hibák, a gólok is egyre nehezebben jöttek, mindez megpecsételte a sorsunkat. Koncentrációban és fegyelmezett játékban sokkal több kellene, hogy a megbeszélt helyzetekben ne hibázzunk.