Százhalombattai VUK SE – Szekszárdi FGKC  32-36 (15-18) Serdülő

Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
9 .forduló

Vezette: Kriskó Á., Petrik-Varga Á.  40 néző
Kiállítások: 8 perc + 1 kizárás (3×2 perc), illetve 18 perc + 1 kizárás (3×2 perc Bordán A.)
Hétméteresek: 12/10, illetve 9/7.

Szekszárdi FGKC: Péti A. (kapus) – Pataki N. 4 – Boros K. 2 – Andorka Zs. 2 – BOGNÁR ZS. 24(7) – Bordán A. 3 – Badacsonyi G.
Csere: Horváth E. (kapus) – Horváth G. – Orbán E. – Kepics L. 1 – Keinráth A.

Eredmény alakulása:
11. perc 6-5,
22. perc 15-14,
43. perc 21-24,
50. perc 22-31.

Tabajdi Ferenc: A mérkőzés folyamán elkövetett 15 faultunk 9 kiállítással járt. Bordán A. már a 22. percben megkapta a harmadikat. Az erősen tartalékos csapatunk védekezésben képtelen volt alkalmazkodni a körülményekhez, a kapuból sem jött segítség. Ráadásul elől számtalan ziccert hibáztunk, illetve technikai hibákat fújtak a játékvezetők, időnként joggal, de sokszor ok nélkül. Szerencsére ma volt egy Bognár Zsanettünk, aki a „hátán vitte a csapatot”.  Akkor tudott ismét közelíteni az ellenfél, amikor ő elfáradt, az utolsó tíz percben.