Rinyamenti KC SE – Szekszárdi FGKC  24-29 (12-13) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Női ifjúsági II. osztály-Nyugat
5. forduló

Vezette: Gál L., Ludvig B.   100 néző

Kiállítás: 18 perc + 2 kizárás (ebből 3×2 perc = piros lap Brezovszky F., piros lap Patak S.), illetve 8 perc + 1 kizárás (piros lap Kocsis A.)

7m-es: 5/5, illetve 8/8.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – SZOLNOKI N. 6 – BENCZE D. 2 – BIRÓ F. 12/8 – Kocsis A. – BALÁZS K. 5 – FERI D. 4
Csere: Kutasi S. (kapus) – Baksai B.

Tabajdi Ferenc: Színvonalas, nagyon kemény mérkőzés volt. A 9. perctől kezdve folyamatosan vezettünk, de mindig közelített az ellenfél. Sok technikai hibát vétettünk, így nem tudtunk előnyt szerezni.
A második félidő 5. perce után nagyon feljavult Szolnoki N. játéka. Főleg az ő találataival három-négy gólosra hízott a különbség. Az utolsó szakaszra Balázs K. is belelendült, így többször hattal is elléptünk. Az utolsó percekben kimaradt egy-két helyzet és ziccer, de öt gól megmaradt. El kell ismernem, hogy idén a somogyiak késztettek a legnagyobb küzdelemre. Különösen Varga F. játéka okozott időnként megoldhatatlan feladatot számunkra.