Országos Gyermekbajnokság U14

5. forduló, Szekszárd

Szekszárdi FGKC – Mohácsi TE 1888  17-18 (8-12)

Legjobb szekszárdi góllövők: Andorka Zs. 10(6), Badacsonyi G. 4

Tabajdi Ferenc: Sajnos az utolsó fordulóban, a hazai rangadón volt a legtöbb hiányzónk. Tulajdonképpen nem hoztunk a vártnál kevesebbet. De milyen az edző, reménykedik, hogy a hiányzók helyére bekerülő játékos talán hoz valami pluszt. Nem ez történt, különösen a jobb kettes védekezés (Orbán E. helye) jelentett megoldhatatlan feladatot. Innen kaptuk a góljaink több mint felét. A szélekről nagyon sok helyzet maradt ki. A három kapusunkból csak Maul P. volt egészséges, akinek viszont az első félidőben nem ment. Ahhoz viszont, hogy 14-8-as mohácsi vezetésről kitudtunk egyenlíteni, az ő feljavuló teljesítménye is kellett. Az utolsó percben mindkét csapatnak volt 1-1 támadása, sajnos mi elhibáztuk. Így minimális, de vendéggyőzelem született.