Moyra-Budaörs Handball II. – Szekszárdi FGKC 18-48 (9-26) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

3. forduló

Vezette: Csorba T., Czövek G.   50 néző
Kiállítás: 18 perc + 1 kizárás (ebből 3×2 perc = piros lap Siyam Í.), illetve 12 perc.

7 m-es: 8/4, illetve 7/5.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Szolnoki N. 3 – BENCZE D. 10/1 – BIRÓ F. 15/4 – Kocsis A. 4 – BALÁZS K. 8 – Feri D. 5
Csere: Kutasi S. (kapus) – Kocsis L. (kapus) – Baksai B. – Mendi M. 2 – Karé K. 1 – Doroghi P. – Pap E.

Tabajdi Ferenc: A támadójátékunkkal elégedett voltam, főleg lerohanásból és gyorsindításból lőttünk szép gólokat. A védekezésünk sokkal puhányabb volt. Különösen a kettesekben és a kapuban voltak gyengébb teljesítmények. Az ellenfél tisztelete ellenére is úgy gondolom, hogy a 18 kapott gól ezen a mérkőzésen borzasztóan sok volt.