Dunaújvárosi KKA – Szekszárdi FGKC  26-35 (9-19) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Női ifjúsági II. osztály-Nyugat
7. forduló

Vezette: Szászfai Cs., Tasnádi L.   50 néző

Kiállítás: 6 perc, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 5/0, illetve 8/8.

Szekszárdi FGKC: SZALAI SZ. (kapus) – SZOLNOKI N. 3 – BENCZE D. 5 – BIRÓ F. 16/8 – Kocsis A. – BALÁZS K. 5 – Feri D. 4
Csere: Kutasi S. (kapus) – Baksai B. – Bordán A. 1 – Mendi M. 1

Tabajdi Ferenc: Az értékelésemet négy részre osztanám.
Az elsőben komoly gondot okozott a hazaiak jobb átlövője, aki vezeti a góllövő listát. De a kimagaslóan teljesítő Biró F. vezérletével támadásban minden működött (15. perc 6-9).
A másodikban összeállt a védekezés, Szalai Sz. jól védett. Talán egy kis szerencsénk is volt, két büntetőt is kapufára lőttek a vendéglátók. Támadásban a belső hármasunk kimagaslót nyújtott. A szünetre gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés. A harmadikban az előző két találkozón remeklő szélsőink több helyzetet is kihagytak (főleg balról), de így is nőtt a különbség (45. perc 15-27).
Az utolsó szakaszban a fáradtság és a cserék hatására visszaesett a teljesítményünk. A 15 perc alatt kapott 11 gól volt a mai nap „fekete pontja”.