Szekszárdi FGKC – Dorogi ESE  37-16 (19-9) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Vezette: Csányi T., Drinóczi B.   150 néző

Kiállítás: 8 perc + 1 kizárás (azonnali Réz R.), illetve 20 perc + 2 kizárás (kettő 3×2 perc Molnár E., Tolvaj D.)

7m-es: 11/9, illetve 4/4.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Fejős A. 1 – János L. 1 – Biró F. 12/9 – BENCZE D. 5 – BALÁZS K. 5 – FERI D. 11
Csere: KUTASI S. (kapus) – Szücs E. 1 – Réz R. 1 – Mendi M.

Tabajdi Ferenc: A felnőtt meccs sikere érdekében ellenfelünk kihagyta három meghatározó játékosát. Nálunk Farkas K., Kocsis A. és Szolnoki N. továbbra is hiányzott. A meggyengült dorogiak ellen Feri D. és Balázs K. „vezényletével” remek játékot nyújtottunk. Kutasi S. az első félidő végén jól védett, így nagyobb előnyt szereztünk (19. perc 12-8 > 19-9).
A második játékrészben Biró F.-t már pihentetni tudtam a felnőttre, szinte csak a büntetőkre jött be. A félidő feléig nem nőtt a különbség, majd egy 11-0-ás sorozatot produkáltunk.
Gratulálok a lányoknak a bajnoki címhez!!