Szekszárdi FGKC – Szentendrei NKE 40-25 (21-15) felnőtt mérkőzés

Gólzáporos győzelem az előrehozott mérkőzésen!

Vezette: Fábián, Földesi   200 néző

Szekszárdi FGKC: Schell(k) – GRÉNUS 2 – FARKAS 10 – HORVÁTH 9 – Gulya – VASAS 11/3 – REISCH 7
Cs: Mészáros(k) – Tancz(k) – Lengyelfalusy – Tóth 1 – Kónya – Csajkó – Nagy

7 m-s: 3/3, illetve 7/4.       Kiállítás:8 perc, illetve 6 perc.

Az első percekben mintha folytatódott volna a FTC elleni mérkőzés. Hibát hibára halmoztunk, védekezési hibák, kihagyott ziccerek, potyagólok és ziccervédések váltogatták egymást (9.perc 2-4). Később aztán javult a védekezés és szerzett labdákból 6 találatot szereztünk (12.perc 8-4). A félidő végéig potyogtak a gólok. Mi sokat lőttünk lerohanásból, az ellenfél átlövésekből.

A második félidőben ismét javult a védekezés, a három átlövőnk és Reisch G. pedig szórták a gólokat (45.perc 34-19). Az utolsó szakaszban mindenki lehetőséget kapott, nagyon sok helyzet maradt ki, így a különbség már nem nőtt.

Tabajdi Ferenc: A kezdeti nehézségek után a cserékig támadásban kiválóan játszottunk. A védekezés talán egy kicsit javult, de 16 kapott átlövésgól elkeserítő egy olyan csapat ellen, aki nem rendelkezik „igazi átlövővel”.