Szekszárdi FGKC – Siófok KC  25-30 (9-16) Felnőtt mérkőzés

11. forduló

Vezette: Drinóczi B., Kiss Z.  80 néző
Kiállítások: 4 perc, illetve 10 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 5/2

Szekszárdi FGKC: SCHELL G. (kapus) – Szommer L. – FARKAS A. 10 – Kapás T. 7(2) – Szmacska L. 4 – Pataki N. 1 – Szentes L. 3
Csere: Péti A. (kapus) – Szalai Sz. (kapus) – Tompai L. – Müller K. – Orbán E.

Eredmény alakulása:
17. perc 7-7,
22. perc 8-13,
39. perc 12-21,
51. perc 20-26.

A listavezető a legerősebb csapatával érkezett, mi sajnos továbbra is tartalékosan készültünk az összecsapásra. Schell G. védéseivel és Kapás T. góljaival sokáig tartottuk az eredményt. Farkas A.-t emberfogással kezdték kísérni, ami után az eladott labdáinkból és kihagyott helyzeteinkből könnyű gólokat lőttek a vendégek. A nézők türelmesebb tagjai is folyamatosan háborogtak a játékvezetők egyoldalú ítéletei ellen. Sajnos ez a 13 perc döntötte el a mérkőzés kimenetelét.
A második félidő elején is lendületesebben kezdett a vendéggárda, de Farkas A. „elkapta a fonalat”, góljaival kozmetikázni tudtuk a különbséget. A félidő utolsó tíz percében folyamatosan kapták a látogatók az ítéleteket, kiállításokat, így sikerült a végére a legkisebb különbséget kialakítani.

Bordán Anna: Technikai hibákkal kezdtük a mérkőzést a tabellát vezető Siófok ellen. Védekezésben a bal oldalunkon akadtak komoly problémák, de a félidő közepéig támadásban Kapás T. vezényletével és Schell G. védéseivel tartottuk magunkat. A következő 15 perc eldöntötte a mérkőzés eredményét. Nehezen kialakított helyzeteinkből képtelenek voltunk gólt lőni, amiből ellenfelünk könnyű találatokat szerzett (2-9). A második félidőben Farkas A. átlövéseivel, Szmacska L. góljaival zárkóztunk közelebb, védekezésünk teljesítménye hullámzó maradt. A játékvezetéssel nem szoktam foglalkozni, de ma ők is megnehezítették a dolgunkat.