Szekszárdi FGKC-Haladás VSE 31-20 (15-8) felnőtt mérkőzés

A 3. helyezett Haladás ellen is biztos győzelem!

Szekszárdi FGKC: SCHELL(k)-Német 2-Farkas 3 -Weigel 9/5-Gulya 4-FAUSZT 5-Reisch 1
Cs: Mészáros(k)-Vasas 3-Grénus 1-Nagy -ZHORELA 3

7m-es: 6/5 illetve 8/7
Kiállítás: 12p + 1 kizárás-16 perc +1 kizárás

haladas_felnottA tavaszi szezont három győzelemmel kezdő, a bajnokság 3. helyén tanyázó Haladás VSE ellen játszottuk a soros mérkőzésünket. Az elmúlt héten kiválóan üzemelő védekezésünk jobb oldalán , nem tudtuk tartani a szintet. A fizikailag erős bal átlövőjük és az alacsony termetű játék szervezőjük, gyártotta a heteseket. Az első 6 góljukból 5 született büntetőből. Támadásban is sokat hibáztunk. (20. perc 7-6) A félidő utolsó harmadára lendületesebb lett a támadásunk, így a kiválóan védő Schell vezérletével, jelentős előnyt szereztünk. A második félidő is hasonlóan kezdődött, így a 7. percben már 10 gól volt a különbség. (19-9) A mérkőzés további részében, a felpuhuló védekezés és a visszaeső kapus teljesítmény okán, nem tudtuk növelni a különbséget, pedig támadásban ügyes dolgokat csináltunk.

Tabajdi Ferenc: A teljesítményt  el tudnám fogadni, de az önfejűséget nehezen tolerálom.