Rinyamenti KC SE – Szekszárdi FGKC  34-23 (18-13) NB I/B női felnőtt

11. forduló

Vezette: Garai B., Varasdi L.   zárt kapus
Kiállítások: 2 perc, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 5/5, illetve 2/2.

Szekszárdi FGKC: Nagy T. (kapus) – Gulyás L. – Csajkó E. 9 – Szabó J. 1 – Keringer K. 2 – Nagy Sz. 3/2 – Kapás T. 3
Csere: Szalai Sz. (kapus) – Feri D. 2 – Lengyelfalusy V. 2 – Kaposvári A. 1 – Bencze D. – Baksai B.

Nagyon rosszul kezdődött a találkozó. Kihagyott lehetőségek, eladott labdák, rossz indítások, amivel az önbizalmunkat is elvesztettük. A 10. percben sikerült az első gólunkat lőni. A folytatás sem volt jobb, a 20. percben 12-4, a nagy pofon után kicsit magunkhoz tértünk és a félidőt 18-12-re hoztuk.

Borbándi István: Mélységesen csalódott vagyok, a taktikai utasításokra fittyet hányva, sokszor egyénieskedve játszott a csapat. Nem azt kaptam, amit vártam. Ilyen hibákkal két osztállyal lejjebb is vereség a vége az ilyen mérkőzéseknek.