Pilisvörösvári TKSK-Szekszárdi FGKC 26-36(15-16) felnőtt mérkőzés

Szélsőségesen fordulatos mérkőzésen!

Vezette: Csányi,Zörgő  100 néző

Szekszárdi FGKC: Schell(k)-GRÉNUS 8-Farkas 1 -HORVÁTH -Tóth 5-VASAS 13/4-Reisch 5 Cs: Mészáros(k)- Urfi 1-Nagy 3

7m-es: 2/1 illetve 4/4        Kiállítás: 10 perc illetve 12 perc

Remek bejátszás után Tóth B.-t szerelték szabálytalanul. A megítélt büntetőből, majd egy szerzett labda utáni indításból, fél perc alatt 2 gólos előnyt szereztünk. A remekül védekező, nagy elánnal kezdő hazaiak,átvették a mérkőzés irányítását. Gyenge átlövő teljesítmény, kihagyott ziccerek, hátul pedig határozatlan védekezés ,gyenge kapusteljesítmény jellemzett minket. Nem csoda, hogy a hátsó régióba tartozó hazaiak átvették a vezetést. (9.perc 5-4) A máskor általában használó időkérés sem segített, tovább nőtt a különbség. (13. perc 8-4 majd 17.perc 11-6) Védekezést váltottunk, áttértünk az 5-1-re. Habár a védekezésünk továbbra is határozatlan volt, de a hazaiak nagyon lelkes de, technikailag nem túl képzett átlövői, sok labdát eladtak, megzavarodtak a nyitott védekezésünktől. A mérkőzés legjobbjának bizonyuló Grénus G. parádés 13 percének is köszönhetően (5 gól), a félidő végéig egalizáltunk, majd az utolsó pillanatokban a vezetést is átvettük. A szünet után mintha egy másik csapat jött volna ki a pályára nálunk. A 13 gólig jutó Vasas E. vezérletével, többek teljesítményének javulásával, az egyre jobban fáradó hazaiak ellen, 12-1-s szériát játszottunk. (46.perc 16-28) A nagy különbség, túlságosan is megnyugtatta csapatunkat. A védekezési fegyelmezetlenségek és elpuskázott ziccerek hatására, az ellenfelünk a mérkőzés végéig csökkentette a különbséget. Pedig a fáradt hazaiak sem játszottak jól, ebben a szakaszban.

Tabajdi Ferenc: A nagy különbségű győzelmek ellenére is intő jel, hogy a mai és a múlt heti mérkőzésnek is volt olyan szakasza, amit 7 góllal veszítettünk el. A kényszerből átszervezett védekezésünk, nem üzemel egyenlőre, sajnos sem védő sem kapus poszton, nem tudtunk, többet hozzá tenni.