NBI/B Szekszárdi FGKC – Pilisvörösvári TKSK 32-15 (19-8) felnőtt mérkőzés

Szekszárd, Városi sportcsarnok, 300 fő

Vezette: Drinóczi B., Horváth K.

Kiállítások: -, illetve 4 perc
Hétméteresek: 5/3 illetve 3,3

Schell G.- (kapus), Fauszt É. 2, REISCH G. 6, FARKAS A. 7, Német J. 1, WEIGEL Z. 7 (3), Gulya K. 3
Csere: Mészáros M.-, Tancz K.- (kapusok), Grénus G. 2, Zhorela É.-, Nagy Sz.-, VASAS E. 4, Horváth Zs.-, Szabó P.-, Csajkó E.

Ebben az idényben először telt meg a jegyzőkönyv a hazai oldalon. Azaz a felnőtt keret mind a 16 tagja bevethető volt, és játszott is a mérkőzésen. Nyögvenyelős kezdés után (8.perc 3-3) egy 6-0-s szériát produkáltunk. A félidő többi részében is alig jutott helyzethez a vendég csapat, találatai többségét szerencsés lepattanóból lőtte.
A második félidő 10.percében már 16 gól volt a különbség (26-10). A találkozó utolsó harmadában mindenki játéklehetőséghez jutott, és ekkor a tartalékos vendégcsapat tartani tudta a különbséget.
Az utolsó két mérkőzésen remekül játszó Farkas és Reisch teljesítményéhez csatlakozott Weigel és Vasas  is, és kapusaink is megbízható teljesítményt nyújtottak.

Tabajdi Ferenc: Gratulálok a lányoknak az őszi bajnoki címhez.