Mohácsi TE 1888 – Szekszárdi FGKC  29-18 (15-10) NB I/B női felnőtt

5. forduló

Vezette: Marton Zs., Szabó E.   300 néző
Kiállítások: 2 perc, illetve 12 perc.
Hétméteresek: 8/6, illetve 2/2.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Gulyás L. 3/2 – Csajkó E. 6 – Nagy Sz. 1 – Keringer K. 4 – Kaposvári A. 1 – Kapás T. 2
Csere: Nagy T. (kapus) – Kocsis A. – Szabó J. 1 – Ambrus K. – Bencze D. – Baksai B.

Nem jó előjelekkel indult a hétvégi mérkőzés. Lengyelfalusy Vivien nem tudta vállalni a játékot, míg Szabó Janka térde csütörtökre felvizesedett, edzeni sem tudott vele. Nagyon rosszul kezdtünk, kihagyott helyzetek, kapufák. A védekezésünk is borzasztó volt. A 20. percben 10-5, ezután felváltva estek a gólok és a félidő 15-10 volt.
A második félidőben lemásoltuk az első félidő első szakaszát (50. perc 24-15), de az utolsó 10 percben sem tudtunk közelebb kerülni a nagyon motivált hazaiakhoz.

Borbándi István: A játékosok nagy részén a küzdeni tudás szikráját sem láttam, még mindig a kishitűséggel küzdünk, ami nagyfokú fegyelmezetlenséggel párosult.