Győri Audi ETO KC II.-Szekszárdi FGKC 23-31(12-14) Felnőtt mérkőzés

Vezette: Natkai, Szalai 100 néző

Szekszárdi FGKC: Schell(k)-GRÉNUS 5-Fauszt 4 -WEIGEL9/5  -GULYA 3 -Vasas 5-Reisch 1 Cs:Tancz(k)-Tóth 4 -Nagy

7 m-es: 7/6 illetve 6/5.
Kiállítás: 6 perc illetve 6 perc.

Sokáig felváltva estek a találatok. Nálunk a jól kezdő Weigel Z., Fauszt É. és a hibátlanul játszó Grénus G. voltak a gólfelelősök. Az ellenfélnél – az előző este még BL-t játszó – Lakatos R. okozott nehéz perceket (13.perc 7-7). Gulya K. vezérletével feljavult a védekezés, komoly előnyt szereztünk (26.perc 9-14). Az utolsó 4 percben több rossz lövése is volt az átlövőinknek, hátul pedig a szélig húzott labdából Baracski P. többször betalált (12-14). A második félidő elején két  gólváltás után (36.perc 14-16) a feljavult Vasas E., Weigel Z. és a beállósaink révén meghatározó előnyt szereztünk (48.perc 17-24). Az elfáradó Weigel Z. támadásban pihenőt kapott, de a két beállós játékunk Vasas E. passzaiból remekül sikerült (55.perc 19-30). A végén is voltak ziccereink, de ezeket kihagytuk, amiben az addig remekül játszó Tóth B. járt az élen.

Tabajdi Ferenc: Nehezen kezdjük a találkozókat, látszik, hogy a formánk még messze van a remélttől. Viszont küzdünk, az akaratunk a helyén van, és egyre több jó teljesítményt látok, de ez még ritkán tart ki egy mérkőzés teljes hosszáig. Van akinél egy kis erő, kinél egy picit több koncentráció, több bátorság, ugyanakkor higgadtság hiányzik.