Gyömrői KA – Szekszárdi FGKC  25-31 (11-14) Ifjúsági mérkőzés

LU19 II. osztály-Nyugat
9. forduló

Vezette: Forgács M., Vig L.  50 néző

Kiállítások: 8 perc (ebből 3×2 perc = piros lap Kacar A.), illetve 20 perc (ebből 3×2 perc = piros lap Pataki N.)
Hétméteresek: 5/5, illetve 4/4.

Szekszárdi FGKC: Nagy A. (kapus) – Kepics L. – Bucskó G. 1 – BOGNÁR ZS. 15(4) – Baksai B. 6 – Pataki N. 2 – Szentes L. 6
Csere: Péti A. (kapus) – Köbli Á. – Orbán E. 1 – Szommer L. – Tompai L. – Müller K.

Eredmény alakulása:
17. perc 7-8,
38. perc 13-21,
54. perc 23-25.

Tabajdi Ferenc: Nagyon álmosan és dekoncentráltan kezdtünk védekezni. Támadásban pedig „szórtuk” a kihagyott ziccereket, főleg beállóból. A második félidő elején volt egy jó időszak, előnyt szereztünk. A következő erős negyed órát szinte végig emberhátrányban játszottuk – volt, hogy kettősben -, visszajöttek a hazaiak. Az utolsó 5 percben sikerült csak eldönteni a mérkőzést. Nehéz értékelni ezt a produkciót, mert az előző két vesztes találkozón lényegesen több pozitívum volt a teljesítményünkben. Bognár Zs. góljai, bejátszásai, büntető értékesítése emelhető ki, és ő volt az egyetlen, aki végig próbált védekezni. Viszont a tempóval és a döntésekkel most is komoly problémák adódtak. Szentes L. az utolsó percekben az emberfogásos védekezés ellen nyújtott eredményt meghatározó teljesítményt. Talán még Pataki N. második félidő elején nyújtott védekezése említhető. A jobb oldalra kerülésével stabilabb lett a falunk, és itt tudtuk az előnyt megszerezni.