Szekszárdi FGKC – Mohácsi TE: 28-25 (16-12) felnőtt mérkőzés

image015

Szekszárd FGKC – Schell (kapus)-REISCH 7-Farkas 2-Weigel 7/2-Gulya 2-Fauszt 6-Zhorela
Cs: Mészáros(k)-Német 3-Csajkó 1

Habár az elsõ gólt mi lõttük, de az 5. percben már 3-1-re a Mohács vezetett. A következõ 8 perc volt a mérkõzés számunkra pozitív része. 7-4 re átvettük a vezetést. A meccs további részében többször vezettünk 4-5 góllal, de az ellenfél szívósan küzdve, mindig közelebb tudott kerülni. A 49. percben 20-19.

Egy jól sikerült idõkéréssel, és a pályára visszatérõ Fauszt két góljával, ismét sikerült elõnyt szerezni. A mérkõzés végeredményét, a mezõny legjobbjának bizonyuló Zsolt (Mohács) 7-m-es gólja alakította ki. A 8db. akció gólja mellett 8db. 7-m-est is értékesített.

Tabajdi Ferenc: Elkeseredett vagyok , mert a motiválatlan és dekoncentrált csapatomnak, az ellenfél mutatta meg, hogy kell hozzáállni egy mérkõzéshez.
Ha nem tudunk felpörögni, kellemetlen meglepetések érhetnek, nem a bajnoki címért fogunk küzdeni.