Dorogi ESE – Szekszárdi FGKC  39-28 (23-16) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

11. forduló

Vezette: Dáné R., Gyimesi M.   110 néző
Kiállítások: 12 perc, illetve 16 perc + 1 kizárás (piros lap Kocsis A.)
Hétméteresek: 7/6, illetve 2/1.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Szolnoki N. 1 – Bencze D. 2/1 – BIRÓ F. 13/4 – Kocsis A. 3 – Balázs K. 3 – Feri D. 3
Csere: KUTASI S. (kapus) – Mendi M. – BOGNÁR ZS. 2 – Baksai B. 1

A felnőtt NB I/B-es mérkőzésen, a Vasastól egy gólos vereséget szenvedett hazaiak kezdősora több poszton is egyezett az ifin kezdőkkel. A felnőtt találkozón 23-ból 20-at, az ifjúságin 39-ből 38-at lőttek.

Tabajdi Ferenc: Ebben a felállításban a Dorog lényegesen erősebb, ráadásul egy gyorsabb játékhoz vannak hozzászokva a felnőtt NB I/B-ben.
Ez viszont nem magyarázat a lezser, dekoncentrált kezdésünkre, eladott labdáinkra. (6. perc 7-1). Az utána következő háromnegyed órában a kiemelkedően játszó Biró F., és az első félidő végén becserélt Kutasi S. védéseivel tartottuk a különbséget. Az utolsó percekben a cserék és a kiállítások hatására tovább nőtt a különbség.
Az első percek után a csapat nagy része teljes odaadással küzdött, de voltak, akik ezt nem így gondolták.