Csurgói NKC – Szekszárdi FGKC 23-16 (12-4) NB I/B női felnőtt-Nyugat

2. forduló

Vezette: Csányi T., Drinóczi B.   100 néző
Kiállítások: 8 perc, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 1/1, illetve 0/0.

Szekszárdi FGKC: Nagy T. (kapus) – Balázs K. 1 – Csajkó E. 3 – Szabó J. 3 – Nagy Sz. 1 – Keringer K. 1 – Kapás T. 2
Csere: Szalai Sz. (kapus) – Lengyelfalusy V. – Szolnoki N. 3 – Kaposvári A. 1 – Gulyás L. 1 – Bencze D.

Bátran kezdtük a mérkőzést és a 8. percben 4-4 volt az eredmény. Ami ezután történt, az számomra érthetetlen. 22 percig nem dobtunk gólt, bátortalanul, felelőtlenül és rengeteg hibával játszottunk. Ráadásul csak 12-4 volt a félidei eredmény, ami elsősorban Nagy Tündének volt köszönhető.
A második félidőt motiváltan, de rengeteg hibával kezdtük. 16-11-re felzárkóztunk, és felcsillant a remény, hogy utolérhetjük a hazai csapatot. Ez a lehetőség minket bénított meg, és újból jöttek a kihagyott helyzetek, eladott labdák, technikai hibák. 21-11 lett az eredmény az 50. percre. A végén tudtuk kozmetikázni az eredményt, de ez csepp a tengerben.

Borbándi István: Nem kezdő játékosok vannak a csapatban, épp ezért nem értem, hogy hogyan lehet egyik pillanatról a másikra összezuhanni. Rengeteg munka van az együttesben, ami eddig csak időszakokra jött ki. A kishitűséggel nem lehet mérkőzéseket nyerni, ezen kell változni és akkor jönni fognak az eredmények.