Kategória Felnőtt csapat
A Magyar Kézilabda Szövetségben elkészült az alapszakasz csoportbeosztása
A csapatok az alapszakaszban oda-visszavágót játszanak.
Az így kialakult helyezések alapján a rájátszásban az F csoport ugyancsak az 1-4. helyezett együtteseivel a felsőházban, az 5-8. helyezettek pedig az alsóházban folytatják a küzdelmeket.
A rájátszás végén az első helyezett osztályozó nélkül jut fel a második vonalba, a 6-8. helyen végző csapatok a kiesők.
NB II Női Dél-Nyugat
22. forduló
Vezette: Papp R. Cs., Vandróczki G. 100 néző
Kiállítások: 6 perc, illetve 10 perc.
Hétméteresek: 5/5, illetve 6/2.
Szekszárdi FGKC: TÓTH I. (kapus) 1 – FARKAS A. 4 – KAPÁS T. 2 – BOGNÁR ZS. 3 – GULYA K. 6 – KAVECZKI E. 14(5) – SZENTES L. 6
Csere: Schell G. (kapus) – Nagy A. (kapus) – Pataki N. 1 – Orbán E. – Szommer L.
Eredmény alakulása:
10. perc 7-2,
23. perc 13-9,
45. perc 30-18,
57. perc 37-25.
Két kihagyott ziccerrel kezdtünk, de utána rögtön sikerült ellépni öt góll...
BővebbenNB II Női Dél-Nyugat
21. forduló
Vezette: Herceg Udo M., Piller T. 350 néző
Kiállítások: 12 perc, illetve 14 perc (2 piros lap).
Hétméteresek: 4/2, illetve 4/3.
Szekszárdi FGKC: TÓTH I. (kapus) – FARKAS A. 5 – KAPÁS T. 8 – BOGNÁR ZS. 4 – Gulya K. – KAVECZKI E. 5(3) – SZENTES L. 3 Csere: Schell G. (kapus) – Nagy A. (kapus) – PATAKI N. – Orbán E.
Eredmény alakulása:
8. perc 4-1,
17. perc 6-6,
25. perc 10-12,
45. perc 19-19,
51. perc 22-21,
55. perc 23-22.
Nehezen, sok hibával kezdtük a mérkőzést, de Kapás T...
BővebbenNB II Női Dél-Nyugat
20. forduló
Vezette: Benya-Hantos D., Kovács K. 150 néző
Kiállítások: 6 perc, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 4/3, illetve 3/2.
Szekszárdi FGKC: TÓTH I. (kapus) – FARKAS A. 7 – KAPÁS T. 7 – Bognár Zs. 2 – GULYA K. 8 – KAVECZKI E. 8(3) – Pataki N.
Csere: Schell G. (kapus) – Nagy A. (kapus) – Szentes L. 1 – Orbán E. – Ambrus K.
Eredmény alakulása:
10. perc 7-6,
20. perc 13-9,
30. perc 15-15,
42. perc 23-18,
51. perc 28-24,
56. perc 31-24,
58. perc 31-28.
Remek támadásokkal kezdtük a mérkőzést...
Bővebben