Szekszárdi FGKC – ÓKSI SE  27-10 (17-7) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Vezette: Hullmann B., Weinert G.   50 néző
Kiállítás: 6 perc, illetve 20 perc + 1 kizárás (ebből 3×2 perc = piros lap Percze D.).
7 m-es: 13/9, illetve 2/2.

Szekszárdi FGKC: SZALAI SZ. (kapus) – Szolnoki N. 3/1 – BENCZE D. 5/1 – Biró F. 8/6 – Kocsis A. 2 – BALÁZS K. 2/1 – FERI D. 4
Csere:KUTASI S. (kapus) – BOGNÁR ZS. 2 – Müller D. 1 – Bordán A. – Baksai B. – Mendi M. – Karé K.

Tabajdi Ferenc: Az első percek ismerkedése után hamar komoly előnyt szereztünk, pedig büntetőket is hibáztunk (17. perc 10-3). Jól védekeztünk, kapusaink jól védtek, elöl pedig főleg a két átlövőnk játszott kiválóan. Balázs K.-t szinte csak büntetőt vagy kiállítást érően tudták szerelni. A második félidőben a sok csere miatt csökkent a góljaink száma, de hátul továbbra is minden rendben volt.