Szekszárdi FGKC – Mosonmagyaróvári KC  29-23 (12-13) Leány serdülő II. osztály-Nyugat

Leány serdülő II. osztály-Nyugat
14. forduló

Vezette: Nerhaft B., Simon B. 70 néző
Kiállítás: 10 perc, illetve 12 perc.
Hétméteres: 9/7, illetve 2/1.

Szekszárdi FGKC: Kocsis L. (kapus) – Karé K. 5 – Bordán A. 6/1 – Bognár Zs. 3 – Baksai B. – Badacsonyi E. 2 – Szentes L. 13/6
Csere: Nagy A. (kapus) – Link A. – Szekeres L. – Szabó Cs. – Torgyik L. – Daradics E. – Doroghi P. – Bucskó G.

Borbándi István: Két ellentétes félidőt hozott a hazai mérkőzés. Míg az első játékrészben az önbizalmunkat kerestük, addig a második etapban az igazi harcos oldalunkat mutattuk meg. A sikert a védekezésváltás hozta meg, amiből labdákat szereztünk és könnyű gólokat tudtunk lőni. A második félidőben egy 5 perces hullámvölgy után a vendéggárda két gólra feljött, de a végjátékot mi nyertük meg 7-3-ra. Ezzel újabb önbizalom növelő mérkőzést nyert meg az együttes. Szerdán a Vasashoz utazunk, ami egy másik nagy kihívás a fiatal csapatom számára. Gratulálok minden játékosomnak és köszönjük a nézők buzdítását.