Szekszárdi FGKC – Kozármisleny SE 26-23 (13-16) Magyar Kupa mérkőzés

Szekszárdi FGKC: Tancz(k) – Grénus 4 – Weigel 7/5 – Gyenis 2 – Nagy 1 – Tauker Erika 7 – Tauker Eszter
Cs: Szalai(k) – Szabó(k) – Fehér 2 – Kónya 1 – Tóth – Lengyelfalusy 2

7 m-s: 5/5, illetve 2/0.
Kiállítás: 10 perc, illetve 12 perc.

Az eredmény alakulása: 5. perc 1-3, 18. perc 6-10, 22. perc 11-10, 29. perc 12-16, 37. perc 15-20, 44. perc 20-20, 51. perc 22-23.

Tabajdi Ferenc: A bajnoki mérkőzéshez képest, a szélről már lőttünk gólokat, habár itt hibáztunk a legtöbbet. A heteseket ők hagyták ki, nálunk a Zita mind belőtte és ziccer is jóval kevesebb maradt ki. Az eddigi meghatározók ( Weigel, Grénus,Tauker Er. Gyenis) mellé felzárkózott többek teljesítménye.( Fehér, Lengyelfalusy, időnként Kónya, védekezésben Tauker Esz.) A  második félidőben Szalai révén, végre volt kapus teljesítmény is. Összességében azt kell mondjam, még nagyon sokat hibázunk, képességek tekintetében sem érjük el a tavalyi csapat szintjét, de akarati tényezőkben, legalább azonos szinten vagyunk. Remélem Nagy és Tóth teljesítménye is javulni fog és akkor kiegészülve a dunaújvárosi különítménnyel, szép eredményeket érhetünk el a bajnokságban.