Szekszárdi FGKC-Dunaújvárosi KNK II. 20-23(9-16) Felnőtt mérkőzés

A határozottabban védekező vendégek megérdemelt győzelmet arattak!

Szekszárdi FGKC: Pálinkás(k) – Grénus – Fehér – Weigel 11/5 – GYENIS 2 – Nagy 1 – Tauker Erika 5
Cs.: Kónya – Tauker Eszter 1

7 m-es: 6/5, illetve 5/4.

Kiállítás: 6 perc, illetve 4 perc.

Jól kezdtünk támadásban, Weigel Z. és Tauker Erika lőtte a gólokat (10. perc 6-4). Keményített védekezésben az ellenfél, nem találtuk az ellenszerét (16. perc 7-7). A félidő második felében elfelejtettünk védekezni, számolatlanul kaptuk a gólokat. A második félidőben egy más szellemű csapat jött ki a pályára, többször megközelítettük az ellenfelünket, de a holtpontot átlépni nem tudtuk. Az akaratunk már megvolt hozzá, de görcsösen játszva sokat hibáztunk.

Tabajdi Ferenc: A bajnokság végére teljesen visszaesett a védekezésünk, ami görcsössé teszi támadásunkat. A cserékről pedig annyit, sajnos csak támadásban játszatható játékosok ültek a kispadon, miután a Zitát cserélni kellett.