PSN Zrt. – Szekszárdi FGKC  23-19 (9-10) Leány serdülő II. osztály-Nyugat

13. forduló

Vezette: Hullmann B., Weinert G.
Kiállítás: 10 perc, illetve 8 perc.
Hétméteres: 3/3, illetve 4/4.

Szekszárdi FGKC: Nagy A. (kapus) – Karé K. 2 – Bordán A. 6 – Bognár Zs. 3/2 – Baksai B. – Badacsonyi E. 4/2 – Szentes L. 2

Csere: Kocsis L. (kapus) – Link A. –  Müller D. – Szabó Cs. – Torgyik L. 1 – Daradics E. – Doroghi P. 1

Borbándi István: Kereshetném a kifogásokat, hogy miért voltunk ma ilyen gyengék. Valószínű, hogy jól megalapozott dolgokat tudnék felhozni a mentségünkre.

Viszont a ziccereket be kell dobni, ma a szélsőink csődöt mondtak, bátortalanul, hitehagyottan, félve nem lehet játszani. A második félidő 6. percében 14-14 volt az állás, utána 6 percig emberhátrányban játszottunk, és ebből lett 20-14 a hazai csapat javára. Ami azonban biztató, hogy a végjátékot mi nyertük meg és átlövés gólokat is lőttünk. A tanulság, hogy a megbeszélt taktikát be kell tartani és abban bízni is kell.