Pénzügyőr SE – Szekszárdi FGKC 23-23 (10-12) Felnőtt mérkőzés

Küzdeni tudásban magasan felettünk jártak a hazaiak!!

Szekszárdi FGKC: Schell(k) – GRÉNUS 4 – Fauszt 2 – WEIGEL 8/4 – Gulya 1 – Vasas 3 – Reisch 4
Cs:Tóth 1 – Nagy

7 m-s: 2/2, illetve 5/4.
Kiállítás: 10 perc, illetve 4 perc.

Szép gólokkal kezdtük a mérkőzést (8.perc 2-4). Sajnos ahogy pörgött fel az ellenfél, látszott, hogy a lassú és körülményes játékunkat könnyen hatástalanítják. A két átlövőnk nagyon gyenge lövő százalékot produkált. Hátul pedig egy-két óriási hiba védekezésben vagy a kapuban (17.perc 9-7). A félidő utolsó szakaszára feljavult védekezéssel, büntetőből és szélről lőtt találatokkal átvettük a vezetést. Sajnos semmi sem javult a második félidőre, viszont a támadásban eladott labdáinkból leindított az ellenfél (40.perc 17-15). Sikerült az egyenlítés, de két eladott labda, két indítás gól… (53.perc 21-19). 2-2 darab Reisch G. szélső, Weigel Z. átlövés góllal mindig egyenlítettünk, sőt az utolsó másodpercekben a győzelemért is támadhattunk. Weigel Z. az utolsó pillanatban gólt lőtt, amit a játékvezetők elvettek – sajnos jogosan – lépéshiba okán.

Tabajdi Ferenc: Egyes játékosaimnál a hetek óta tartó gyenge teljesítmény mellé akarati problémák, és ma már öntörvényűség is társult. Sajnos ma egyébként megbízható játékosok is követték őket, komoly hibákkal. Az én hibám, hogy az eddigi eredmények miatt túl türelmes vagyok velük, és a pályán hagyom őket, pedig lehet, hogy jobb lenne tisztességesen veszíteni, mint így pontot szerezni??!!