XI. KÁRPÁT-MEDITOP KUPA NEMZETKÖZI NÕI KÉZILABDA TORNA

Február elsõ hétvégéjén Szekszárdon kerül megrendezésre a XI.Kárpát Meditop Kupa Nemzetközi Nõi Kézilabda Torna melyet tavaly Budapesten rendeztek és csapatunk a döntõben az erdélyi Sepsiszentgyörgy kézilabdásai ellen játszottak  és 27:15 -re nyertek.  

Az eddigi edzõmérkõzéseket látva  keményen fog küzdeni a címvédésért felnõtt csapatunk . A kupa külön érdekessége, hogy idén az OSB csapatunk is pályára léphet a vasárnapi döntõ után.

A verseny célja: Hazai és külföldi kapcsolatok ápolása. Felkészülés a tavaszi bajnoki fordulók  mérkõzéseire. Tisztelgés a 49 évvel ezelõtt világbajnokságot nyert nõiválogatott játékosai és az “exkapitány” Török Bódog elõtt.

A torna fõ támogatója: MEDITOP Kft.

A verseny rendezõje: DOMINIQUE CARPENTER RENDEZVÉNYSZERVEZÕ Kft.

                                    SZEKSZÁRD VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

A belépés ingyenes.

 

A verseny helye és ideje: Két selejtezõ csoportban a  Szekszárdi Sportközpont NKft. –  Városi Sportcsarnokban; 7100 Szekszárd, Keselyûsi út 3.

                                   2014. február 01.-02.

Résztvevõ csapatok:        “A” csoport        “B” csoport

                                     1. Szekszárdi  FGKC                    1. Naszvad (Felvidék)

                                     2. Ada (Vajdaság)                          2. Gyõri Audi KC II.

                                     3. Gúta (Felvidék)                          3. Sepsiszentgyörgy (Erdély)

 

Program:                            2014. Február 01. szombat

09.00   Szekszárdi FGKC – Ada

10.30   Ünnepélyes Megnyitó: Horváth István Szekszárd Polgármestere

11.15   Naszvad – Gyõri Audi KC II.

12.45 Ada – Gúta

14.15   Gyõri Audi KC II. – Sepsiszentgyörgy

15.45   Gúta – Szekszárdi FGKC

17.15   Sepsiszentgyörgy – Naszvad

                                        2014. február 02. vasárnap

9.00 mérkõzés az 5-6. helyért

A csoport 3. helyezettje  –  B csoport 3. helyezettje

10.45 mérkõzés a 3-4. helyért

A csoport 2. helyezettje  –  B csoport 2. helyezettje

 

12.30 DÖNTÕ

A csoport 1. helyezettje  –  B csoport 1. helyezettje

 

14.00 BEMUTATÓ MÉRKÕZÉS: Euro-Novex Utánpótlás SE Tápiószele – Szekszárdi FGKC

                                     Gyermek leány kézilabda mérkõzés

15.00 Ünnepélyes eredményhirdetés

arrow-up