Szekszárdi FGKC – PEAC  35-31 (19-19) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Női ifjúsági II. osztály-Nyugat
6. forduló

Vezette: Hovány I., Ubornyák Z.   70 néző

Kiállítás: 14 perc, illetve 26 perc + 3 kizárás (ebből kettő 3×2 perc = 2 piros lap Gyenis D. és Bartók E., illetve piros lap Schmidt I.)

7m-es: 13/11, illetve 8/6.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – Mendi M. – SZOLNOKI N. 4 – BIRÓ F. 12/8 – Kocsis A. 4/3 – Balázs K. 3 – FERI D. 8
Csere: KUTASI S. (kapus) – BAKSAI B. 2 – BORDÁN A. 2 – Bognár Zs.

Tabajdi Ferenc: Az első félidőben többször négy-öt góllal is vezettünk. A keményen, időnként durván védekező vendégek a végére utolértek minket. A védekezésünk gyengére sikerült, támadásban remekül játszottunk.
A második szakasz közepétől sikerült előnyt szerezni és ezt végéig megtartani. Biró F. sérülése után Kutasi S. a kapuban, Feri D. és Szolnoki N. a széleken teljesített kiválóan. A serdülő korúak is sokat tettek hozzá a sikerhez. Bencze D. nélkül komoly sikernek érzem a győzelmet. Sajnos a felnőtt meccsre készülésben kevés pozitívumot hozott az összecsapás. Pont azok a játékosok nyújtottak közepes vagy gyenge teljesítményt, akiknek ott is több lehetőséget gondoltam adni.