Szekszárdi FGKC – Győri Audi ETO KC II.  36-21 (24-7) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Női ifjúsági II. osztály-Nyugat
8. forduló

Vezette: Gyenis A., Rosenberger R.   70 néző

Kiállítás: 14 perc, illetve 18 perc (ebből 3×2 perc = piros lap Dávida H.)
Hétméteresek: 12/11, illetve 9/7.

Szekszárdi FGKC: SZALAI SZ. (kapus) – Szolnoki N. 1 – BENCZE D. 3/2 – BIRÓ F. 13/9 – KOCSIS A. 8 – Balázs K. 1 – FERI D. 4
Csere: Kutasi S. (kapus) – Bordán A. – MENDI M. 4 – Müller D. 2 – Bayer L.

Tabajdi Ferenc: Mintha lemásoltuk volna a felnőtt mérkőzést. Az első félidőben öröm volt nézni a csapat játékát, remek védekezés, jó kapusteljesítmény, ragyogó támadások.
A másodikra mintha mindezt „elfújták” volna. Talán ezt egy kicsit az magyarázza, hogy az első félidőben legjobban teljesítő emberek keveset voltak a pályán, vagy egyáltalán nem kaptak lehetőséget. Természetesen ilyen szinten akkor sem szabad kézilabdázni. A vendégek emberfogásos védekezése ellen túl kényelmesen akartuk megoldani a támadást. Sajnos ezzel egyidőben hátul is minden szétesett.