Siófok KTC KFT II. – Szekszárdi FGKC  14-39 (6-21) Női ifjúsági II. osztály-Nyugat

Vezette: Gréczi G., Koltai D.   50 néző

Kiállítás: 14 perc + 1 piros lap (3×2 perc), illetve 4 perc.

7m-es: 6/5, illetve 5/5.

Szekszárdi FGKC: SZALAI SZ. (kapus) – Mendi M. 3 – KOCSIS A. 3 – Biró F. 7/5 – BENCZE D. 6 – BALÁZS K. 10 – Feri D. 3
Csere: Kutasi S. (kapus) – Kocsis L. (kapus) – JÁNOS L. 4 – Farkas K. 3 – Szücs E. – Lizák H. – Lizák A.

Tabajdi Ferenc: Az első tíz perc az elmúlt hetek gyenge kezdéseit idézte (5-6). Feljavult a védekezés és a következő 33 percben csak két gólt kaptunk (7-30). A cserék után a hazaiak többször betaláltak, de elöl továbbra is működtek a dolgok. Sok jó teljesítmény volt, de közülük is kiemelkedett védekezésben a Bencze D. – Kocsis A. duó, támadásban pedig a Balázs K. – Bencze D páros. Fannin még látszott a múlt heti sérülés.