Marcali VSZSE – Szekszárdi FGKC  25-31 (10-18) NB II felnőtt mérkőzés

Hullámzó mérkőzésen magabiztos győzelem!

Vezette: Szöllősi D., Szöllősi S.   150 néző

Kiállítás: 10 perc, illetve 10 perc (ebből 3×2 perc = piros lap Bencze D.)

Hétméteresek: 5/3, illetve 4/3.

Szekszárdi FGKC: Szalai Sz. (kapus) – KAPÁS T. 2 – NAGY SZ. 8/3 – TÓTH B. 2 – Bencze D. – FEHÉR T. 10 – Feri D.
Csere: Nagy A. (kapus) – BIRÓ F. 5 – Balázs K. 2 – Szolnoki N. 1 – Ambrus K. 1 – Kocsis A.

Védekezésben nem kezdtünk acélosan, de támadásban Fehér T., Nagy Sz. és Tóth B. többször is eredményes volt. Potyogtak a gólok, mi kicsit többet jegyeztünk (16. perc 8-10). Biró F. is beszállt a góltermelésbe, javult a védekezés, így a pihenőre már jelentősebb előnnyel mehettünk.

A második félidő elején folytatódott a tendencia, Kapás T. „ellopott” labdából volt eredményes. Ebből alakult ki a legnagyobb különbség (45. perc 15-25). Rövid időn belül Bencze D. harmadik két percét kapta, majd Biró F. sérült meg, ami komoly zavart okozott. Az utolsó percekben közelített a hazai gárda.

Tabajdi Ferenc: Voltak a mérkőzésnek pozitív időszakai, de fejben komoly zavarok is voltak. Az első félidőben ezt még rendbe tudtam tenni, de a találkozó utolsó szakaszában képtelen voltam rá.